Bij HONDERWIJS vindt u cursussen voor zowel beginnende als ervaren baas-hondcombinaties. De trainers van HONDERWIJS zijn gediplomeerd en hebben vele jaren ervaring.
De cursussen worden gegeven volgens de nieuwste inzichten op het gebied van hondengedrag en hondenwelzijn en worden toegespitst op elke individuele baas-hond combinatie. Bij HONDERWIJS zijn niet de oefeningen, maar het gedrag van honden het uitgangspunt voor de lessen.
Er wordt in de lessen een combinatie aangeboden van oefeningen en theorie, aangepast aan de ontwikkelingsfase en het leertempo van uw hond.
Hondenschool HONDERWIJS geeft diverse groepslessen. Hieronder kunt u vinden welke cursussen er zijn en op welke dagen de lessen gegeven worden. Inschrijven kunt u zich met behulp van het inschrijfformulier. Voor Privé-lessen, Gezinslessen of Hond-Kind training kunt u altijd bij ons terecht.